Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc czas najwyższy zamknąć listę naszych prezentów dla bliskich, przyjaciół jak również dla dalszych znajomych. Chyba najwięcej podarków otrzymują dzieci, dziś niestety wybór tych wszystkich zabawek, gier jest tak duży, że mamy nie lada problem co kupić. Klocki, samochody, puzzle, lalki dla dzieci – nie lada wyzwanie dla rodzica, czy kogoś, kto ma w rodzinie dziecko.

Lalki dla dzieci

Lalki dla dzieciRodzajów lalek jest wiele, od barbie po takie, które swoim wzrostem często przewyższają dziecko, które ma taką lalkę dostać. Jaką więc wybrać? Najlepiej wiedzieć, co lubi dana dziewczynka, jakimi lalkami lubi się najbardziej bawić. Zaczynając od słynnej barbie, mamy jej wiele rodzajów. Ale jest to o tyle fajne, że do niej można dokupić na przykład sukienki, buty, czy inne części garderoby. Oprócz takiej zwykłej lalki są również takie, które mają skrzydełka, są wróżkami, księżniczkami, a nawet można kupić taką, która jest w ciąży, a brzuszek można wyjmować. Z większych lalek bardzo ładne są takie, które mają otwierane oczka, można je karmić butelką, ubierać, czesać. To dla dziecka wielka frajda, kiedy może po swojemu ucharakteryzować swoją ulubioną zabawkę. Oczywiście do takich lalek można również kupić ubranka, czy inne dodatki, na przykład torebki, a nawet wyposażenie do domku.

Nowoczesne zabawki dla dzieci

Jeśli jednak mamy czas i wyobraźnię, możemy razem z dzieckiem taki domek zbudować sami – wystarczy duży karton i kilka domowych dodatków. Radość zarówno dla nas jak i dla dziecka. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się lalki, które śpiewają, mówią po polsku i właściwie wyglądają jak żywe. Mają piękne włosy, oczy i śliczne ubranka. Nie należą co prawda do tanich, ale jeśli dziecko marzy o takiej, to chyba cenniejsza jest jego radość z tego, że trzyma zabawkę, o której marzyło, niż nasz szczuplejszy portfel o kilka banknotów.

Wybierając lalkę dla dziecka – nieważne, czy na prezent, czy na jakąś inną okazję, pamiętajmy, żeby najpierw dowiedzieć się, z jakiej zabawki tego typu byłoby to dziecko ucieszone, no i wybrać oczywiście najładniejszą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here