Szukając ciekawych zabawek dla dzieci dosyć szybko możemy natknąć się na zabawki Fisher Price. Jakie są mocne produktów zabawek tej firmy?

Zabawki Fisher Price

Główną zaletą zabawek firmy Fisher Price jest niesamowita trwałość i odporność na urazy. Zabawki wykonane są z niezwykle odpornego plastiku, który przetrwa niemal wszystko, co może wymyślić dziecko. Można nimi stukać, walić, rzucać czy stawać na nich bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia. Włączniki zabawek odporne są na wciskanie i wyrywanie, a guziki włączające dane funkcje nigdy się nie zacinają. Zabawki są także oporne na rozkręcanie, nie pękają na złączeniach. Jedynie woda może być tu czynnikiem zagrażającym, ale po zalaniu zazwyczaj zabawka wraca do pełnej sprawności po wysuszeniu. Jedynym minusem zabawek tej firmy jest ich waga – w rękach małych furiatów mogą zamienić się w niebezpieczne narzędzie.

Zabawki Fisher PriceW niezwykle bogatej ofercie firmy, znajdziemy produkty adresowane już do najmniejszych dzieci, jak leżaczki bujaczki, projektory emitujące gwiazdki, sowę grającą uspokajające melodie czy karuzele nad łóżeczko. Następną kategorią jest cała gama grzechotek i maskotek sensorycznych, skierowanych do dzieci kilkumiesięcznych. Łączą one w sobie różne faktury i materiały: jednocześnie grzechoczą, szeleszczą, są kolorowe i wypukłe, mają kółeczka i elementy interesujące dla małych raczek i buzi.

Dla dzieci siedzących i pełzających otwiera się cała gama stoliczków edukacyjnych, klocków, pojazdów i zabawek edukacyjnych pobudzających dziecko do uczenia i rozwijania nowych umiejętności. Zabawki zachęcają efektami dźwiękowymi do aktywności. Dziecko chętnie naciska guziki, otwiera klapki czy naciska wystające elementy. Zazwyczaj zabawki mają regulację głośności i często naśladują przedmioty ze świata dorosłych, np. telefon, klucze czy młotek.

Zabawki Fisher Price to artykuły świetnej jakości. Niektóre serie, np. Little People, można łączyć i rozszerzać, co pozwala na godziny długiej zabawy. Dzięki niezwykłej trwałości zabawki Fisher Price to inwestycja na lata.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here