Wielu rodziców postanawia samodzielnie opiekować się swoimi dziećmi, aż osiągną wiek szkolny. Dzieje się tak, ponieważ coraz częściej słyszymy o nieprawidłowym wychowaniu dzieci w przedszkolach. Wiadomości rozgłaszają sytuację, które nigdy nie powinny mieć miejsca w żadnej placówce przedszkolnej. Rodzice obawiają się, że dzieci mogą być narażone na złe zachowanie wychowawców, być krytykowane, a nawet poniżane i bite.

Jednak pozostawienie dziecka w domu i jego samodzielnie wychowanie nie jest do końca najlepszym pomysłem. Warto zaufać najlepszym i wzorcowym przedszkolom, które mają dobrą opinię i renomę. Pozwolą Twojemu dziecku prawidłowo się rozwijać i poznawać świat. Umożliwią zabawę z rówieśnikami i pomogą wkroczyć mu w samodzielne życie od najmłodszych lat.

Prywatne przedszkole Poznań  – edukacja

Nowoczesne przedszkole w Poznaniu o nazwie Kropka to doskonały wybór dla Ciebie i Twojego dziecka. Cieszy się pozytywną opinią i ma bardzo dużo do zaoferowania. Zatrudnia najlepszych wychowawców, nauczycieli, a także niezbędnych terapeutów, psychologów i pedagogów.

Prywatne przedszkole Poznań i sprawi, że Twoje dziecko szybko stanie się samodzielne i odważnie będzie podchodziło do życia. Dzieci w przedszkolu są uczone i bawią się zgodnie z metodą wychowania Montessori. To innowacyjne podejście pozwala każdemu dziecku rozwijać się we własnym tempie. Maluchy nie są do niczego zmuszane, nie używa się tu kar i nagród. Wszystkie dzieci bez względu na wiek bawią się i pracują razem, dzięki temu najmłodsi poznają wartości starszych dzieci, a starsze dzieci uczą się opieki nad młodszymi.

Nauczyciele oraz wychowawcy tworzący przedszkole w Poznaniu umiejętnie pobudzają dzieci do działania. Przedstawiają im dane zagadnienia i pokazują nowe rzeczy, a ich poznanie zależy tylko i wyłącznie od przedszkolaków. Dzięki temu dzieci są w pewien sposób zmuszone do myślenia i działania. Nie dostają nic za darmo, samodzielnie dążą do celu i uczą się świata.

Prywatne przedszkole Poznań dba o rozwój dzieci pod względem językowym. Każdego dnia prowadzone są zajęcia językowe, na których maluchy uczą się podstaw języka angielskiego. Oczywiście każde ćwiczenia prowadzone są w formie zabawy, najczęściej za pomocą zabawek lub piosenek  dzieci poznają język (kolory, słowa, liczby i inne zwroty).

Zabawa w przedszkolu prywatnym w Poznaniu

Przedszkolaki zapisane do prywatnego przedszkola w Poznaniu mają swobodę i możliwość kilkugodzinnej zabawy każdego dnia. Organizowane są spacery do pobliskiego parku oraz lasu podczas, których dzieci zbierają liście lub poznają owoce.

Do dyspozycji dzieci jest również nowoczesny plac zabaw oraz drewniane i samodzielnie wykonywane przez pracowników zabawki. Liczne pomoce dydaktyczne tworzone są w sposób bezpieczny i działają pobudzająco na wyobraźnie maluchów.

Posiłki w przedszkolu prywatnym Poznań

Twoje dziecko jest alergikiem lub ma stwierdzoną nietolerancję? Przedszkole prywatne Poznań to doskonałe miejsce dla niego! W placówce jest duża i nowocześnie urządzona kuchnia, w której pracują doskonali kucharze. Znają dziecięce potrzeby i gusta kulinarne. Przygotowują urozmaicone posiłki na każdy dzień z naturalnych i zdrowych składników. Jadłospis wypełniają głównie warzywa i owoce pochodzące od polskich producentów, a także białe mięso, produkty zbożowe oraz mleczne. Na specjalne życzenia rodziców przygotowują diety bezglutenowe, bezmleczne i inne odpowiednie dla dzieci.

Chciałbyś mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne i każdego dnia stanie się dojrzalsze? Zapisz je już dziś do przedszkole kropka i zadbaj o jego edukację!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here