Zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, a szczególnie te pochodzące ze smogu, negatywnie oddziałują na cały organizm, wpływając na wzrost zachorowań, czy niekorzystne  samopoczucie. Polska należy do jednych z najbardziej zanieczyszczonych krajów w Europie, przez co jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na szkodliwe skutki zanieczyszczeń. Na szczęście we własnym domu , a także w pracy z łatwością wyeliminujemy szkodliwe zanieczyszczenia, wszystko to wykorzystując dobrej klasy oczyszczacz z jonizacją.

Dlaczego oczyszczacz z jonizacją jest prawdziwym must have?

Oczyszczacze powietrza, a szczególnie te posiadające funkcję jonizacji, są w stanie z łatwością wyeliminować z otoczenia szkodliwe zanieczyszczenia, także te najgroźniejsze czyli pochodzące ze smogu pyły PM 10 i PM 2.5. Filtrując powietrze zyskujemy o wiele więcej, lepsze samopoczucie, większą możliwość koncentracji, zdrowszy sen, a także osłabienie skutków alergii. Oczyszczacz z jonizacją to ponadto odczuwalnie świeższe powietrze w pomieszczeniu, zbliżone do tego którym oddychamy, przebywając np. w lesie. Nowoczesne oczyszczacz do powietrza są na tyle funkcjonalne i zaawansowane, że z łatwością dopasujemy je do wielu pomieszczeń, nie tylko we własnym domu, ale także biurze, przychodni lekarskiej, przedszkolu, czy budynku użyteczności publicznej.

Czy oczyszczacz powietrza sprawdzi się na bardzo dużych powierzchniach?

Oczyszczacze powietrza trzeba odpowiednio dopasować głównie pod kątem powierzchni pomieszczenia w którym urządzenie będzie pracować, to stanowi gwarancję najwyższej skuteczności i jakości oczyszczania. Urządzenia do sterylizacji powietrza dobrze radzą sobie nie tylko na małych powierzchniach, ale także na znacznie większych przestrzeniach, wystarczy jedynie odpowiednio dopasować konkretny model. Dobrym przykładem urządzenia do bardzo dużych powierzchni jest  oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, którego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2, natomiast wydajność wynosi 620 m3/h, tak duże parametry oraz wyposażenie wnętrza umożliwia filtrację na najwyższym poziomie. Oczyszczacz taki jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH bardzo dobrze radzi sobie na z wirusami, bakteriami, a także alergenami oraz pyłami zawieszonymi pochodzącymi ze smogu, świetnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, gdzie pracuje wiele urządzeń, wszystko to za sprawą funkcji jonizacji. W pomieszczeniach biurowych ze sprzętem biurowym funkcja jonizacji oczyszcza powietrza na tyle dobrze, że jakość pracy i koncentracji także wzrasta, natomiast w domu poprawia się także jakość snu.

Podsumowanie

Oczyszczacz z jonizacją sprawdzi się nie tylko w niewielkiej przestrzeni, ale jeśli zostanie poprawnie dobrany pod względem wielkości pomieszczenia również do dużo większych powierzchni. Dobrej klasy urządzenie jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1S 70WH nadaje się do domów, przestrzeni biurowych czy innych powierzchni, nie przekraczających 80 m2.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here