Wielu rodziców, szczególnie jeśli między ich dziećmi jest niewielka różnica wieku, zastanawia się, jak poradzić sobie z wyjściem z domu. Jeśli partnerzy wychodzą razem, problem rozwiązuje się sam – każde z nich prowadzi jeden wózek. Co jednak zrobić, jeśli rodzic samodzielnie musi wyjść z dwójką dzieci?

PODWÓJNE WÓZKI – NIE TYLKO DLA BLIŹNIĄT!

Powszechnie utarło się, że podwójne wózki dziecięce przeznaczone są dla bliźniąt. Owszem, jeśli jesteś szczęśliwym rodzicem bliźniaków, z pewnością takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. Jeśli jednak masz dwójkę dzieci, ale różnica wieku między nimi nie jest wielka, pojawia się problem. Starsze potrafi już chodzić i nawet chętnie spaceruje, ale dość szybko się męczy. W tej sytuacji trzeba wziąć je na ręce lub szybko wrócić do domu. Sytuację mogą uratować podwójne wózki Warszawa. Na takim szerokim stelażu mogą znaleźć się dwie gondole, albo gondola i siedzisko spacerówki lub wręcz dwa wózki spacerowe Warszawa. 

JAK TO DZIAŁA?

Wielu producentów oferuje różne konfiguracje. Jedni proponują szeroki stelaż, dzięki któremu możesz umieścić dwa siedziska obok siebie. Inni stawiają na wydłużenie wózka i umieszczenie jednego dziecka za drugim. Wybór należy do Ciebie. Działanie takiego wózka nie jest skomplikowane, ponieważ to pojazd wielofunkcyjny! W związku z czym jego gondole czy siedziska są wyjmowane. Możesz je dowolnie przestawiać, a także w razie potrzeby wyjąć, a stelaż złożyć i schować do szafy. Korzystając z takiej opcji, nie będziesz martwić się o miejsce dla dwóch wózków oraz o to, jak wyjść na spacer z dziećmi pod nieobecność jednego z rodziców. Co więcej, to praktyczna opcja, ponieważ podwójny wózek, prowadzi się niemal tak lekko, jak ten pojedynczy.

GDZIE KUPIĆ PODWÓJNE WÓZKI DZIECIĘCE?

Podwójne wózki Warszawa nie są dostępne we wszystkich sklepach. Warto poszukać więc w sieci. Miejscem, które posiada bogaty asortyment jest sklep wozki-foteliki.pl. Znajdziesz tam wózki od producentów z całego świata. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają gwarancję i niezbędne atesty. Jednocześnie w tym miejscu możesz kupić też dodatkowe akcesoria dziecięce, zabawki, lampki, pościele i wiele, wiele innych przydatnych produktów!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Bugaboo

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here